İyileştirici saç maskeleri — hızlı kurtarma

Moda bir göstergesidir sürekli değişiyor, yaramaz ve bir birinden yararlanmak için belirli gereksinimleri. Tabii ki trendleri – güzel, ama değişmeden kalır, bu yüzden bu göz alıcı bukleler farklı bir ışıltı, doğal güzellikleri, debdebe, yoğunluk.

Güzel bir saç değil, her zaman doğanın bir hediye. Doğru ve iyi düşünülmüş en ince ayrıntısına kadar bakımı bukleler hatta en zayıflamış saç satın almak için doğal bir cazibe, parlaklık ve sağlık.

hızlı saç restorasyon

Sonra çeşitli hastalıklar, stres ve hatta sıcak yaz sezonu bukleler haline çok donuk, kırılgan ve oldukça cansız. Geri onlara eşsiz güzelliği ve küresel artırabilir yardımcı, doğal maskeler saç tedavisi için. Makul almak formülasyonu ya da başka araçlar olduğunda, biliyorum gerçek bir sorun. Bir nevi gayret ve sabır dönebilirsiniz saça değil sadece güç, ama aynı zamanda doğal bir parlaklık verir.

Araçlar için aktif saç büyüme

Belirgin bir şekilde hızlandırmak için kalıcı bukleler büyüme boyunca en basit tedavi saç maskesi. Alın birkaç sarısı sürün, onların saç, yavaşça sürtünme, onların kafa derisi. Saçlar iyice sarın kazanmak için, maksimum ısı, ve yarım saat sonra aracı yıkayın sıcak su.

Başka bir yumurta maskesi sizin için daha saç büyüme:

 • bir ayrılan yumurta sarısı;
 • iki yemek kaşığı herhangi bir iyi bir konyak;
 • iki kaşık normal ham yağ (bitkisel).

Tüm malzemeler gereklidir imkanlar iyice karıştırın ve saça uygulayın. Bir ev çare yıkanıp 30 dakika sonra ılık su, yumurta sarısı değil, toparlanma başladı.

Popüler tarifler maskeleri etkinleştirmek için, saç büyüme:

 • Olamaz, tabii ki, bırakmak için hiçbir özel ilgi ve maske ile normal hardal. Gerekir kaşığı kuru satın alma hardal, sıcak kaynamış su, bir kaşık normal, bitkisel yağ, şeker, ve yumurta sarısı. Böyle bir kompozisyon daha dikkatle uygulayın biraz ıslak bukleler, kendi havlu sarın ve üzerinden 15 dakika sadece durulama ile su ve eşleşen saç tipi için şampuan.
 • Bal-soğan maske değil, sadece önemli ölçüde hızlandıracak doğal saç büyüme, ancak ve daha sağlıklı. Soğan suyu ve taze bal ile eşit oranlarda karıştırın, uygulayın, kelimenin tam anlamıyla yarım saat kökleri bukleler. Sonra sadece durulama saçlarınızı normal su.
 • Maske saç tedavisi için normal jelatin – çok temiz gıda için ampuller. Kaşığı jelatin ıslatın sıcak kaynamış suda tam bir şişlik. Elde edilen doku eklemek için, normal şampuan. Yeterli sabunlanır saça bu karışımı ve ılık su ile yıkayın, birkaç dakika sonra.

Kullandıktan sonra herhangi bir listelenen maskeleri bir ay içinde daha iyi bir mola için sağlıklı saç kullanılan ve böylece kendi kendine aktif bir şekilde büyümek. İhtiyaç varsa, tekrar tekrar tedavi ile evcil kozmetik doğal ürünler.

Kil maskeleri saç restorasyonu için

Özel ilgi hak için maske tedavisi saç ilavesi ile kil:

 1. Kuru saçlar için bukleler bir değer seçmek için, pembe kil, yağlı – sadece beyaz ve kepek ile son derece yeşil. İçin kullandıktan sonra böyle bir kil maskesi saçları vardı, çok kuru ya da ağır, değer zevk kaliteli bir klima veya merhem sürün.
 2. Basit ve oldukça uygun fiyatlı bir seçenek tedavi saç maskesi oluşur, dikkatli karıştırma satın aldığınız kil ile kaliteli bitkisel çay. Sonuçta elde edilen tutarlılık gerektiğini hatırlatan sıradan bir sıvı bulamaç. Temizlemek için böyle bir ev makyaj için tavsiye ile 30 dakika.

Kompozisyon bir araç olmalıdır sadece taze hazırlanmış, etkinliği ve onun düşebilir kadar geriledi. Kullanmak için kaliteli maske, oluşan mevcut kil, gerek tek yöntem: uygulama, sıcak, uzun paketi, boşaltılan akan su ilavesi ile şampuan veya onsuz.

Hint yağı geri yardımcı olacaktır bukleler.

kurtarma yöntemleri
 • İyice fırçalamak yumurta sarısı ile bir kaşık normal hint yağı. Kompozisyon uygulamak bukleler ve 3 saat sonra iyice yıkayın. Maske yardımcı olacaktır tedavisi zahmetli kepek.
 • Tam anlamıyla bir saat önce planlı kafa yıkama ön karışımı, hint ve aromalı zeytin yağları ekleyin oraya yumurta sarısı sürün ve yavaşça kafa derisi.
 • Tedavi saç maskesi sık sık, kendi yapısı dulavratotu yağ. Almak için yeterli bir kaşık bu madde, bir yumurta sarısı, biraz bal ve bir kaşık konyak. Karıştırın bileşenleri ve düzgünce uygulayın uzunluğu bukleler. Maske tutar altında bir havlu birkaç saat içinde. Kullandıktan sonra kozmetik saç durulama ile tanıdık bir şampuan.

Maske biraz yağ ilavesi etkili bir hareket değil, sadece kendilerini saç, ama aynı zamanda kafa derisi üzerinde. Onların yardımı ile kurma, kan dolaşımını sağlar bir kıl köklerinin gerekli maddeler. Bukleler olacak aktif büyümek, kazanmak doğal bir parlaklık ve cazibe.

Kullanabilirsiniz ve diğer kokulu yağ geri yüklemek için, yıpranmış saçlar, ama iyi bir başlangıç için bir uzmana danışmak gerçekleştirmek için ne gibi sorunlar aslında doğasında sizin saç şu anda.

Geri gelir, saça doğal parlaklık

En sık en kaliteli ve güvenilir maskeleri çekici parlak bukleler hazırlanır yumurta, kahve, mayonez, taze aloe suyu, kırmızı pancar veya havuç suyu:

 1. Demlemek biraz kahve bir kaç yemek kaşığı. Sıcak kaynatma hazırlanan eşit olarak tüm uzunluğu biraz ıslak, ama zaten saç yıkanır. Unutulmamalıdır ki, böyle bir canlandırıcı uygun sadece sahipleri için koyu renk saç, çünkü sarışınlar kolayca olabilir karanlık zaten, sonra bir uygulama anlamına gelir. Maskeyi tutmak için gerekli daha fazla değil yarım saat sonra bol su ile yıkayın seçilmiş türüne göre saç şampuan.
 2. Taze sıkılmış meyve suyu yararlı her anlamda aloe ovuşturdu masaj kafa derisi. Bukleler gerekir sarılı bir havlu ile, bırakın tam bir dinlenme ve sıcak dakika 20. Daha sonra ılık su ile durulanır. Kullanmak için tavsiye edilir böyle bir ev yapımı kozmetik değil, sık sık birkaç kez bir hafta.
28.11.2018