Kullanım deneyimi Hair Megaspray

Hikayenizi bizimle paylaştı Kleio şehir Livadia (Greece). Kız anlattı nasıl kullanarak sprey Hair Megaspray başardı iade güzellik ve sağlık için kendi saç.

Çocukluğundan beri vardı zarif saç. Saç, aşağıda bel çevresi en fazla 10 bkz tatil için her zaman yaptığım bukleler – tüm heyecan vardı. Sabun kafa en basit şampuan, pro maske ve losyon hiç bilmiyordum, saç kurutma makinesi, kurutma sıcak modda, ve her şey mükemmel oldu.

Başlangıcı benim korku

Zamanla saç yapısı değiştirildi sonucunda, onlar gevşek, cansız ve kuru. Ben küresel değerler bu ihanet oldu sadece daha sık toplamak kuyruk kestim ve yarım uzunlukta, çünkü bölünmüş biter saçları görünüyordu, en hafif deyimiyle çok değil. Zamanla saç çelik bir şey değil düşmek, ama sadece dökmek neredeyse bütün ipliklerini ile baş. 8 ay sonra fark ettim ki bu mevsimsel bir sorun var zaten iyi bir uzaklaşıyorsun saç çizgisi çelik виднеться sadece nerede ayrılık, ama alnına ve kulak arkasında. Eve gittim başörtüsü, saç, yuvarlak ve yuvarlak. O zaman ben ilgi gitmeden.

Ben sadece saç ile yapmadım. Başlangıç ile halk ilaçları (maske soğan, yumurta ve ekmek), sonra geçti alışveriş seçenekleri (karabiber, maske, sülfatsız şampuan, klimalar vb.), sipariş, çeşitli yağlar, profesyonel maske, hisler, kristalleri – her şey değil, tek bir örneğinde olduğu gibi düşünce, özellikle bu aracı sadece uygun değildir, ama aynı başka bir firma ve başka bir şişe mutlaka yapacak bir mucize ve benim kıllar aynı. Dönemleri oluştu umutsuzluk, ve ben bazen yeni bir güçle приступала tedavi dengeleri kendi saç. Yaptığın tüm mağaza raflarında ve bir sürü sipariş, yurtdışı internet.

Kadar sürdü yaklaşık 2 yıldır, kaç, para ve sinirler bu zaman harcadım, sadece bile hatırlamak istemiyorum. Geldi, elde bir fotoğraf karartma uzaklaşıyorsun saç çizgisi ile Photoshop. Kız zaten bir sesle söyledi, ne yapmam gerekiyor, doktora ve neredeyse zorla sürükledi beni bir uzman. Kontrolden sonra doktor dedi, bu bir sorun değil, onun uzmanlık, muhtemelen benim arızası endokrin sistem, o yüzden gönderdi beni teslim hormon. Emindim, burada bana iyi olacak gibi, ayrıca saç dökülmesi hemen hemen hiçbir şey rahatsız etmedi (belki de bir çeşit yorgunluk ve baş ağrısı, ama ben kablolu ile fazla uzatılmasını işte).

Neyse, geldi benim tahlil sonuçları, ve iyi bir şey onlar değildi. Endokrinolog tanısı – hipotiroidi atadı ve hormon replasman tedavisi ve dedi ki geçecek gibi sadece normalleştirilmiş tiroid hormon düzeyi. Sonra 3 aylık bir kurs hapları herhangi bir değişiklik gelmedi. Sonra değiştirdim, bir doktor ve yeni bir bana bir tavsiye daha geçmek testleri, demir, iyot ve selenyum. Meğer benim eksikliği tüm bu нутриентов. Genel olarak, bir testere ben hap eksikliği telafi etmek için, ve saç gibi dünyadaki en büyük acılarım, ve devam etti dökülmeye ve bozulmaya, ve kendi görünümünü bile kuyruk vardı ürkütücü.

Nasıl buldu sprey Hair Megaspraykurtaran saçımı

Bir ay sonra ben tekrar testleri geçti – bütün göstergeler normaldi, tüm hazırlıklar bana iptal ve tavsiye beklemek, alışveriş merkezi, saç, kendilerini iyileşir. Ama beklemek istemedim, evet ve bir kez zaten beklemek oldu, çünkü korktum bir sabah uyanmak kel. Başladım, anket, forum, nerede oldu, çok kız ile benzer bir sorun, ve bir üye bana tavsiye denemek sprey Hair Megaspray. Dedi ki, ona çok yardımcı oldu, ne zaman bebek doğduktan sonra da güçlü çelik düşmesini saç. Evet, benim kaybedecek hiçbir şeyi yoktu, bu yüzden denemeye karar verdi.

Ne oldu mutluluk расчесываться ve görmek için bir adet saç fırçası. Hasat sırasında daha fazla kalmaması için birkaç kez проходиться nemli bir bezle halının üzerinde toplamak için ilk önce saç, sonra zaten vakumlama. Banyo artık tıkanmış boru, eve bir yürüyüş oldu saçları. Genel olarak saçlar dökülmeye durdu.

O zaman ben oldu yaşamak, bir uzaklaşıyorsun saç çizgisi ile devam edecek ve yeni saç büyüyecek bu alanlar. Bu nedenle ben zaten başlangıç yakından bakmaya yordam, ne zaman kafa derisi çekim yapmak için uyandırmak uyuyan ampuller. Ama neyse ki, bu bana kullanışlı. Zaten bir ay kullanım netleşti saç büyür ve çok hızlı bir şekilde. Измерила büyüme – yaklaşık 2.5 cm bir ay, hatta çok iyi. Genel olarak, o zamandan beri bir yıl geçti, saçın tamamen iyileşti, ve en önemlisi, sadece bir hacim, ama kendisi kaliteli bir saç oldu aynı. Şimdi, tabii, ben saçlarını kıyısında, ucuz şampuan değil, benim, hakkında, hidrasyon ve beslenme unutmam. Ama çok iyi hatırlıyorum, o kurtardı beni tam sprey Hair Megaspray.

Kullanım deneyimi Hair Megaspray

Biliyorum bir çok kız muzdarip benzer bir sorun, bu yüzden ben düşündüm ve hikaye yazmak. Tabii ki, bir doktor ziyaret değer gibi saç dökülmesi genellikle sadece sorunları ile ilişkilidir, iç karakter, ama gördüğünüz gibi, hatta onları çıkardıktan sonra saçlar kendiliğinden geri değil, onlara bir asistan ihtiyacı var. Hair Megaspray iyi idare ediyor gibi serpinti ve büyümesini hızlandırır. Herkese tavsiye ederim!